CRYSTALYS – stymulator kolagenu

Głównym składnikiem preparatu Crystalys jest hydroksyapatyt wapnia przywracający naturalną objętość i kontur twarzy oraz wygładzający zmarszczki, bruzdy i nierówności, dzięki stymulacji produkcji kolagenu będącego fizjologicznym wypełnieniem tkanki miękkiej organizmu.
Crystalys
Medycyna estetyczna cieszy się wielodekadowym doświadczeniem klinicznym z użyciem hydroksyapatytu wapnia, którego efekty są nie tylko natychmiastowe, ale i długotrwałe. Mikrosfery hydroksyapatytu wapnia zawarte w preparacie Crystalys tworzą rusztowanie podtrzymujące wzrost komórek odpowiedzialnych za produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego tzw. fibroblastów. Fibroblasty wytwarzają złoża nowego kolagenu – naturalnego środka zwiększającego objętość w wybranych obszarach twarzy oraz wygładzającego zmarszczki. Degradacja hydroksyapatytu wapnia jest równoczesna z odkładaniem neo-kolagenu w miejscu wstrzyknięcia. Dzięki takiemu działaniu, Crystalys zapewnia trwały, całkowicie naturalny i młodzieńczy wygląd.

Zabieg z użyciem CRYSTALYS wykorzystywany jest do wygładzania zmarszczek, modelowania i liftingu twarzy, podbródka, poprawy objętości skóry szyi i dekoltu oraz obszarów ciała np. ujędrnienia brzucha czy odmłodzenia i regeneracji dłoni. Daje natychmiastowy efekt wypełnienia i ujędrnienia, wyraźnie odmładzadzając skórę.

Zalety zabiegu Crystalys:

• natychmiast widoczne i długotrwałe rezultaty, nawet do 2 lat • może być stosowany do ujędrniania i odmładzania różnych okolic twarzy i ciała • nadaje naturalny i młody wygląd • całkowicie bezpieczny, wspomaga wytwarzanie naturalnego kolagenu

Po podaniu Crystalys następuje odbudowa struktury tkanek skóry. Poddane zabiegowi obszary są wypełnione i uniesione, intensywnie ujędrnione, zmarszczki wygładzone. Rezultaty są natychmiast widoczne i długotrwałe, w zależności od wieku i stanu skóry pacjenta utrzymują się nawet do 2 lat. Podstawowy składnik preparatu to hydroksyapatyt wapnia. Jego działanie polega na stymulacji tkanek skóry do produkcji naturalnego kolagenu.

Rekonwalescencja nie jest potrzebna.

Zobacz efekty naszych zabiegów

Efekty zabiegów